Lilianna
O FIRMIE

Firma P.H.U. LILIANNA od kilku lat zajmuje się głównie importem towarów z krajów UE. Przede wszystkim skupiamy się na chemii gospodarczej sprowadzanej z Niemiec,  środkach czystości, kawie i słodyczach. Wybieramy najlepsze i sprawdzone produkty światowych liderów, które cieszą się uznaniem i zaufaniem konsumentów. Dzięki temu nasza firma stała się jednym z największych przedsiębiorstw działających w tej branży w Polsce.

 

Działalność przedsiębiorstwa ukierunkowana jest także na sprzedaż hurtową m. in. produktów delikatesowych na terenie całego kraju. Dzięki ogromnym ilością importowanego towaru jesteśmy w stanie utrzymać dla Państwa atrakcyjne i bardzo konkurencyjne ceny.

 

Nasza oferta skierowana jest zarówno do partnerów biznesowych, jak również do osób indywidualnych, które mogą złożyć zamówienie poprzez nasz sklep internetowy. Naszym głównym celem jest satysfakcja kientów. Dążymy do tego poprzez profesjonalną obsługę oraz asortyment najwyższej jakości.

 

Co wyróżnia P.H.U. LILIANNA  na tle innych firm?

 

• Przede wszystkim bardzo atrakcyjne ceny!

• Bardzo niskie koszty przesyłki zarówno paczek jak i palet

• Expresowa obsługa do 48h bez względu na ilość zamawianego towaru.

• Nieograniczone ilości i stały asortyment.

• Gwarancja najwyższej jakości sprzedawanych produktów.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

SPRZEDAŻ HURTOWA
- już wkrótce
Oferta hurtowa jest przeznaczona dla partnerów oraz osób chcących złożyć duże zamówienia. Sprzedajemy produkty w ilości paletowej, warstwy oraz kartony. Cena jednostkowa produktu zależy od wielkości zamówienia.
SPRZEDAŻ DETALICZNA
Prowadzimy sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sklepu internetowego Lila24.pl oraz punktów stacjonarnych znajdujących się na terenie oraz obrzeżach Trójmiasta.
RZETELNA Firma
DZIAŁAMY ZGODNIE Z ZASADAMI ETYKI W BIZNESIE CO POŚWIADCZA POSIADANY PRZEZ NAS CERTYFIKAT RZETELNOŚCI.
SZYBKI KONTAKT

P.H.U. LILIANNA

ul. Rdestowa 7, 81-577 Gdynia

tel.  58 622-32-47

e-mail: biuro@lilianna.com.pl

 

DZIAŁ HANDLOWY

e-mail: handel@lilianna.com.pl