Akcesoria dla kotów,  Ciekawostki,  Jak przygotować się na kota,  Kocięta,  Kot to styl życia,  Koty dorosłe,  Porady

Lenistwo na najwyższym poziomie

Muszę się przyznać, że ostatni tydzień przeminął mi dosyć leniwie. Co prawda szukałam tych cudownych ofert wakacyjnych, jednak żadna nie zawołała „Wybierz mnie!”. Tak więc nasze plany urlopowe, jak w lesie były, tak są. Teraz gdy minęła północ, ja nadal buszuję w ofertach i kątem oka podziwiam Czarnulę i jej mistrzowski poziom lenistwa. Nieraz jej zazdroszczę tego, że aktywności ogranicza do minimum. Często leży w jednym miejscu przez cały dzień, wstając tylko gdy usłyszy karmę wsypywaną do miski.

            Teraz przyszło mi na myśl, że w sumie taki futrzak to ma naprawdę dobrze, legowisko ma tam, gdzie się położy i to człowiek intuicyjnie dostosowuje się do jego pozycji w danym momencie. Moja Czarnula upodobała sobie dwa miejsca, z czego tylko jedno jest legowiskiem i w sumie właśnie teraz natchnęło mnie, by przygotować opis miejsc do spania mojego kota.

            Ciekawa jestem, czy przebijecie Ją w fantazji. Najciekawsze miejsca do spania Waszych pupili? Są to jakieś tajemnicze dziury, czy może klasyczne legowisko, które jest do tego przeznaczone? : )

Jeden Komentarz

  • bietka

    Mój kot zalezy do dnia(nocy),albo w nogach albo za glowa (generalnie sie kladzie na twarzy) za glowa koñczy ,bo zanim sie ulokuje ,umiesi miejce i jak juz sie wydaje ,ze sie zwierze ulozylo,zaczyna mycie sie…koñczy toalete ,idzie wraca i tak podejrzewam cala noc z przerwami na spanie,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *